wybrane realizacje
 

Specjalizujemy się w produkcji jednostkowej i małoseryjnej, wykonywaniem spawanych elementów ciśnieniowych wg 97/23/WE i AD 2000 Merkblatt. Nabyte doświadczenie oraz inwestycje w specjalistyczny park maszynowy pozwalają nam zaoferować klientowi optymalne rozwiązanie pod względem jakości , ceny oraz terminu realizacji nawet przy zamówieniach jednostkowych.

Usługi spawania metodami MIG/MAG , TIG i MMA

Specjalizujemy się w spawaniu elementów, które wymagają szczelności i wystawiane są na działanie podwyższonego ciśnienia (powietrza lub płynu). Niezbędne doświadczenie zdobyliśmy spawając płaszcze wodne pieców grzewczych (wykonaliśmy ich ponad 2000) oraz obudowy do wymienników ciepła.

    Zobacz także:
nasze realizacje
 

Usługi obróbki skrawaniem

Świadczymy usługi w zakresie obróbki skrawaniem:
Toczenie
Frezowanie
Wiercenie
Gwintowanie
Toczenie CNC (max gabaryt toczonych elementów: 500mm nad łożem, 280 mm nad suportem
poprzecznym, długość toczenia w kłach 1500 mm)

     
 

Wykonywanie konstrukcji stalowych zgodnie z dokumentacja dostarczoną przez klienta.

Na bazie dostarczonej dokumentacji wykonujemy na gotowo różnorodne elementy stalowe.

Specjalizujemy się w wykonywaniu elementów spawanych ,następnie obrabianych (frezowanie, wiercenie,  gwintowanie) piaskowanych i malowanych. Klient otrzymuje produkt wykonany "na gotowo". Dzięki posiadanemu parkowi maszynowemu i wykwalifikowanemu personelowi jesteśmy w stanie wykonać różnorodne zlecenia spełniające wysokie wymagania techniczne. Zapraszamy do zapoznania się z galerią naszych przykładowych realizacji.
     
 

Wykonywanie  konstrukcji rurowych

Zajmujemy się wykonywaniem konstrukcji na bazie rur o średnicach do 600mm. Jednym z obszarów naszej działalności jest produkcja obudów do rurowych wymienników ciepła. Rury są obrabiane, wiercone , dokładnie spawane a po zmontowaniu obrabiane na zadany wymiar. Obudowy takie muszą spełniać wysokie wymagania jakościowe w zakresie dokładności wymiarowej jak i szczelności. Zapraszamy do zapoznania się z galerią produktów.

     
 

Toczenie elementów o dużych średnicach

Wykonujemy usługi tocznia elementów o średnicy do 905 mm i długości do 4000 mm.

     
 

Spawanie elementów ciśnieniowych

     
 

Malowanie

     
 
 
C 2008-2012 Metrol, design: ckim.pl o firmie | certyfikaty | usługi | park maszynowy | realizacje | kontakt